Ochrona IP

Traktujemy poważnie własność intelektualną naszych klientów zapewniając poufność od początku do końca realizacji każdego projektu.

Zapewniamy poufność na każdym etapie Twojego zamówienia. Nasze warunki poufności można znaleźć w naszych Ogólnych Warunkach Sprzedaży . Jeśli potrzebujesz dodatkowej pewności, z przyjemnością prześlemy Ci naszą umowę o zachowaniu poufności, którą można podpisać cyfrowo za pomocą podpisu cyfrowego. Skontaktuj się z naszym opiekunem klienta lub pisz pod adres sales@yellowhammer.pl , aby poprosić o NDA.

Aby wyprodukować Twoje zamówienie, Yellowhammer wykorzystuje własne zasoby i współpracuje z globalną siecią partnerów produkcyjnych. Wszyscy nasi partnerzy muszą przejść rygorystyczny proces wdrażania, który obejmuje podpisanie zobowiązań umownych w celu ochrony danych. Poufne oznacza poufne od początku do końca.

Szyfrowanie i lokalizacja serwera

Używamy bezpiecznych (szyfrowanych) połączeń dla wszystkich naszych interakcji z klientami i partnerami produkcyjnymi, tj. podczas przesyłania jakichkolwiek plików.

Nasze serwery produkcyjne znajdują się w Europie; wszystkie cyfrowe modele i rysunki są przechowywane na serwerach firmy Google.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące ochrony IP, skontaktuj się z opiekunem klienta pod adresem sales@yellowhammer.pl lub zadzwoń pod numer +48 662 131 365.

Masz pytania?

Zamień swoją wizję w rzeczywistość

Skontaktuj się z nami i stwórz swój unikatowy produkt. Nasz zespół z chęcia pomoże Ci w doborze techniki prototypowania oraz realizacji całego projektu.
Skontaktuj się