Usługi

Yellowhammer oferuje usługi w zakresie projektowania oraz prototypowania według najnowocześniejszych technik. Gwarancja wysokiej jakości oraz doradztwo w realizacji projektów.

Rozwój produktu

Kompleksowe wsparcie w zakresie projektowania warstwy mechanicznej i elektronicznej, prototypowania, certyfikacji i zarządzania produkcją. Skróć czas realizacji i upewnij się, że każdy aspekt projektu jest dokładnie przemyślany.

Projektowanie maszyn

Wsparcie dla projektów mechanicznych i mechatronicznych z wykorzystaniem najnowszych technologii w zakresie projektowania CAD i szybkiego prototypowania. Prototypowanie radykalnie zmniejsza czas i koszty potrzebne na rozwój projektu.

Doradztwo techniczne i analiza MES

Przeprowadzamy analizy Metodą Elementów Skończonych (MES) z wykorzystaniem najnowszych technologii w zakresie projektowania CAD. Usługa projektowania generatywnego z wykorzystaniem sztucznej inteligencji dla druku 3d.

Projektowanie elektroniki

Realizujemy indywidualne projekty naszych klientów w zakresie elektroniki użytkowej oraz układów scalonych maszyn i urządzeń. Nasze realizacje gwarantują wysoką niezawodność oraz rozsądną cenę.

Programowanie elektroniki

Tworzenie oprogramowania na mikrokontrolery dla elektroniki użytkowej oraz maszyn i urządzeń. Wykorzystujemy zarówno sprawdzone i niezawodne rozwiązania, jak również nowe trendy na rynku.

Masz pytania?

Zamień swoją wizję w rzeczywistość

Skontaktuj się z nami i stwórz swój unikatowy produkt. Nasz zespół z chęcia pomoże Ci w doborze techniki prototypowania oraz realizacji całego projektu.
Skontaktuj się