Elektronika

Programowanie elektroniki

Dzięki Yellowhammer możesz efektywnie wykorzystać pieniądze przeznaczone na rozwój Twojego produktu

Odkryj moc ukrytą w Twoich urządzeniach

Oprogramowanie jest integralną częścią większości projektów urządzeń elektronicznych.

Jeżeli szukasz kompleksowego wsparcia w zakresie programowania elektroniki oraz tworzenia na nią oprogramowania wbudowanego, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.

Nasi inżynierowie pomogą Ci zdefiniować specyfikację Twojego produktu, stworzyć dokumentację projektową i rozpocząć proces prototypowania. Zawsze stawiamy na optymalizację pracy, dlatego staramy się korzystać z gotowych narzędzi i technologii, aby zaoszczędzić czas i pieniądze potrzebne do realizacji Twojego projektu.

Nasi programiści pracują z wykorzystaniem takich środowiskach jak m.in.: C,C++, Python, Linux. Łączymy doświadczenie w zakresie oprogramowania i projektowania elektroniki, aby tworzyć niezawodne i wydajne systemy.

Zawsze chętnie pomagamy naszym klientom zdefiniować ich wymagania dotyczące produktów.

Rozwój firmware’u koncentruje się wokół:

  • Procesorów aplikacyjnych i mikrokontrolerów: ARM Cortex serii M, PIC, AVR, ESP
  • Języków programowania: C, C++, Python
  • Systemów operacyjnych: Linux, Android

Ostatnie realizacje

Pomagamy klientom z różnych branż rozwijać ich unikatowe produkty. Do tej pory pomogliśmy przedsiębiorstwom z branż: elektroniki użytkowej, przetwórstwa żywności, mikromobilności, motoryzacji, sprzętu medycznego, startupów hardwarowych i prototypowania.

Masz pytania?

Zamień swoją wizję w rzeczywistość

Skontaktuj się z nami i stwórz swój unikatowy produkt. Nasz zespół z chęcia pomoże Ci w doborze techniki prototypowania oraz realizacji całego projektu.
Skontaktuj się