Elektronika

Projektowanie elektroniki

Dzięki Yellowhammer możesz efektywnie wykorzystać pieniądze przeznaczone na rozwój Twojego produktu

Indywidualna elektronika dla indywidualnych potrzeb

Jeśli Twoim celem jest opracowanie nowego urządzenia elektronicznego lub szukasz podobnego, ale ulepszonego rozwiązania do obecnie istniejącego produktu, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.

Wraz z naszymi niezawodnymi partnerami, nasi inżynierowie zaprojektują Twoje PCBA oraz zajmą się procesem prototypowania i produkcji. Jeśli szukasz pomocy w realizacji swoich pomysłów, napisz do nas i opisz projekt, który chciałbyś z nami zrealizować.

Korzystamy z profesjonalnych narzędzi, dzięki którym tworzenie elektroniki przebiega sprawnie i bezproblemowo. Staramy się, aby wybrane technologie idalnie pasowały do Twojego produktu i nie zwiększały niepotrzebnie kosztów jego produkcji.

Projektowanie elektroniczne skupia się wokół:

  • Analizy integralności sygnałów i mocy
  • Projektowania schematów i układów scalonych PCB
  • Elektroniki analogowej i cyfrowej
  • Komunikacji przewodowej i bezprzewodowej
  • Prototypowania i testowania układów scalonych PCBA
  • Analizy projektowy pod kątem dalszej produkcji

Nowe technologie zastępujące stare rozwiązania

Pomożemy Ci zdiagnozować układy scalone w celu ich naprawy lub modernizacji.
W wielu branżach produkty stają się przestarzałe lub firmy je produkujące kończą swoją działalność. Zdarza się także, że oryginalny produkt jest nadal w pełni funkcjonalny, ale posiada niewielką awarię lub nie ma dla niego bezpośredniego zamiennika. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, nasz zespół inżynierów z przyjemnością zaprojektuje nowoczesny zamiennik dla starej części lub modułu, który musisz wymienić.

Nasza firma oferuje nie tylko usługi projektowania elektroniki, ale także tworzenia oprogramowania, prototypowania i analizy metodą elementów skończonych, które mogą skutecznie zmniejszyć czas i koszt projektów. Wszystkie te techniki sprawią, że jeśli zdecydujesz się zlecić naszej firmie realizację swojego projektu, możesz spodziewać się, że będzie on idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Ostatnie realizacje

Pomagamy klientom z różnych branż rozwijać ich unikatowe produkty. Do tej pory pomogliśmy przedsiębiorstwom z branż: elektroniki użytkowej, przetwórstwa żywności, mikromobilności, motoryzacji, sprzętu medycznego, startupów hardwarowych i prototypowania.

Masz pytania?

Zamień swoją wizję w rzeczywistość

Skontaktuj się z nami i stwórz swój unikatowy produkt. Nasz zespół z chęcia pomoże Ci w doborze techniki prototypowania oraz realizacji całego projektu.
Skontaktuj się