Projekt

Projektowanie maszyn

Dzięki Yellowhammer możesz efektywnie wykorzystać pieniądze przeznaczone na rozwój Twojego produktu

Projektowanie i prototypowanie

Jeśli poszukujesz zgranego i doświadczonego zespołu do zaprojektowania interesującego Cię urządzenia lub jego części, skontaktuj się z naszą firmą. Dzięki profesjonalnym narzędziom i dbałości o najmniejsze szczegóły, w ciągu kilku dni możemy stworzyć pierwsze wizualizacje Twojego pomysłu oraz przygotować prototypy, które nadadzą się do przeprowadzenia wstępnych testów produktu.

Celem projektowania maszyn jest stworzenie elementów urządzeń, które są nie tylko: niezawodne, trwałe i opłacalne w produkcji, ale także o unikalnym wyglądzie, który wyróżni Cię na tle konkurencji. 

Co obejmuje pojektowanie maszyn?

Możesz liczyć na naszych inżynierów, którzy przeobrażą Twój pomysł w realny produkt który pokochają Twoi klienci.

Projektowanie maszyn skupia się na następujących obszarach:

  • Projekt koncepcyjny produktu
  • Projektowanie 3D CAD oraz rysunki wykonawcze 2D
  • Projektowanie dla szybkiego prototypowania
  • Analiza elementów skończonych (MES)
  • Projektowanie dla montażu (DFA) i produkcji (DFM)
  • Projektowanie generatywne z wykorzystaniem AI

Nasza firma oferuje nie tylko usługi w zakresie projektowania, ale także dysponuje szerokim wachlarzem technik prototypingowych, dzięki którym skrócisz czas i koszty wdrożeniowe nowego produktu.

Inżynierowie Yellowhammer posiadają szeroką wiedzę w zakresie projektowania pod kątem druku 3d oraz innych technik dla produkcji jednostkowej.

Jako profesjonaliści jesteśmy wyposażeni we wszystkie narzędzia niezbędne do świadczenia usług w zakresie projektowania oraz prototypowania na najwyższym poziomie.

Nasze projekty analizujemy pod każdym możliwym kątem, wykonujemy analizy komputerowe i testy zmęczeniowe, aby zapewnić wysoką trwałość oraz niezawodność prototypów, a w efekcie także i produktu końcowego, który wprowadzisz na rynek.

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Ostatnie realizacje

Pomagamy klientom z różnych branż rozwijać ich unikatowe produkty. Do tej pory pomogliśmy przedsiębiorstwom z branż: elektroniki użytkowej, przetwórstwa żywności, mikromobilności, motoryzacji, sprzętu medycznego, startupów hardwarowych i prototypowania.

Masz pytania?

Zamień swoją wizję w rzeczywistość

Skontaktuj się z nami i stwórz swój unikatowy produkt. Nasz zespół z chęcia pomoże Ci w doborze techniki prototypowania oraz realizacji całego projektu.
Skontaktuj się